Jesteśmy jednym z najstarszych zespołów terapeutycznych na terenie Poznania. Oferujemy szeroki wybór usług z zakresu psychologii i psychoterapii wspierających rozwój osobisty.

Tworzymy zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych psychoterapeutów. Wszyscy ukończyliśmy studia psychologiczne, szkoły psychoterapii oraz liczne szkolenia i kursy z zakresu psychoterapii. W ciągu kilkunastu lat praktyki i szkoleń zdobyliśmy umiejętności i doświadczenie potrzebne w pomaganiu klientom z rozmaitymi problemami. Pracujemy w różnych podejściach terapeutycznych, stosujemy psychoterapię gestalt, psychodynamiczną, integratywną, ericksonowską, systemową i metasystemową. Różne szkoły terapeutyczne, z jakich się wywodzimy, pozwalają nam poznawać wiele możliwości, jakie daje psychoterapia i rozwijać usługi dostosowane do potrzeb wielu różnych odbiorców. Każdego dnia pomagamy wielu pacjentom. Łączy nas podejście do pracy, które cechuje profesjonalizm, uczciwość i otwartość dla naszych klientów.

Strefa Poznania to komfortowa przestrzeń mieszcząca się w Poznaniu, na pierwszym piętrze kamienicy pod adresem: Wierzbięcice 6/m.5. Znajdujące się w niej gabinety terapeutyczne i sale treningowe tworzą przyjazne miejsce, w którym otrzymasz profesjonalną pomoc i wsparcie w atmosferze bezpieczeństwa i poszanowania Twoich potrzeb. Prowadzimy w Poznaniu psychoterapię indywidualną, terapię par, warsztaty i treningi psychologiczne. Realizujemy pomysły związane ze wspieraniem rozwoju i popularyzowaniem różnych form pomocy psychologicznej i psychoterapii.

Osoby zainteresowane konsultacją, psychoterapią lub warsztatami zapraszamy do bliższego poznania nas i naszej oferty.