joannalapo

Joanna Goździkiewicz - Łappo

psycholog, psychoterapueta

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, absolwentką Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu i 4 letniego Studium Psychoterapii Integratywnej w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie.

Mam w życiu to szczęście, że moja praca jest moją pasją. Lubię ludzi i lubię z nimi pracować Od wielu lat, z powodzeniem i satysfakcją, prowadzę gabinet psychoterapii w Poznaniu. Każdy pacjent to niepowtarzalny człowiek i nowa, wyjątkowa historia.

To zaszczyt towarzyszyć pacjentom w odkrywaniu siebie, swojego potencjału, własnej drogi. Lubię podróżować z nimi do miejsca, w którym lepiej rozumieją siebie, swoje wybory, biorą odpowiedzialność za swoje życie.

Jestem psychoterapeutą od 12 lat.

Przez wiele lat pracowałam w obszarze pomocy społecznej, edukacji i medycyny; między innymi w Ośrodku Wspierania Rodziny „Szansa” w Kosewie, gdzie zajmowałam się osobami z zaburzeniami psychicznymi i wspieraniem ich rodzin; w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Słupcy, gdzie zajmowałam się poradnictwem psychologicznym a także w Wielkopolskim Stowarzyszeniu Wolontariuszy Opieki Paliatywnej „Hospicjum domowe” w Poznaniu, gdzie zajmowałam się diagnozą i terapią pacjentów w ramach Poradni Geriatrycznej i terapią pacjentów oraz ich rodzin w hospicjum domowym;  w Gnieźnieńskiej Wyższej Szkole Milenium i  w Wyższej Szkole Techniczno – Humanistycznej Kadry dla Europy w Poznaniu.

 

Doświadczenie terapeutyczne zdobywam także każdego dnia pracując w Strefie Poznania a wcześniej w Pracowni Psychologicznej Spotkanie.

Ukończyłam wiele szkoleń z zakresu prowadzenia terapii par, psychoterapii zaburzeń depresyjnych i lękowych, hipnozy, pracy z ciałem.

Nadal doskonalę swój warsztat uczestnicząc w  wielu szkoleniach i  konferencjach. Swoją pracę regularnie poddaję superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Prowadzę psychoterapię osób dorosłych – indywidualną, rodzinną i terapię par a także grupy terapeutyczne. Jako psychoterapeuta integratywny pracuję metodami  optymalnie dostosowanymi dla danego pacjenta i problemów z którymi się zgłasza.

Zapraszam osoby, które doświadczają trudności, w relacjach z innymi ludźmi; czują się samotni; ich związki są „na zakręcie”; cierpią z powodu przytłaczającego smutku, lęku, złości; dotknęła ich depresja; ich problemem są zaburzenia odżywiania; nie mogą poradzić sobie ze stratą.

Zapraszam, także wtedy, gdy po prostu chcesz porozmawiać; szukasz drogi rozwoju, masz ochotę zajrzeć w głąb siebie; chcesz żyć pełniej, w zgodzie ze sobą; odnaleźć sens życia i wiarę, że będzie lepiej.

tel.: 501499294, e-mail: j.łappo@strefa-poznania.pl , www.psychoterapeuta.poznan.pl